KONTAKTUJTE MĚZAVŘIT

Zvětšování rtů

OBJEDNAT SE

Objednávkový formulář

Zvětšování rtů prostřednictvím výplní kyseliny hyaluronové je doporučeno aplikovat:

 • asymetrie rtů
 • nedostatečná plnost rtů
 • změny rtů podmíněné věkem – ztráta objemu, vrásky, pokleslé koutky úst, změna barvy a obrysů rtů
 • Zvětšování rtů
 • Zvětšování rtů
 • Zvětšování rtů
 • zákrok zvětšování rtů provedený v klinice Altos

Metody zvětšování rtů

Po smyslných ústech touží prakticky každá žena, a proto moderní estetická medicína přišla s řadou metod, pomocí nichž lze docílit zvětšování rtů.
První možnost zahrnuje operaci, která má trvalý efekt. Buď se používá silikonový implantát, nebo dojde k naříznutí rtu a tkáň se posune. Nevýhodou je nevyhnutelně vyšší náročnost takového zákroku, delší doba nezbytná k úplnému zotavení a vznik jizev. Druhou metodou je takzvaný lipofilling, kdy hovoříme o zákroku miniinvazivním. Jeho principem je vyplnění rtů (ačkoli ho můžeme použít i pro řešení jiných nedostatků, například ke korekci vrásek) vlastním tukem. Což přináší zásadní výhodu v eliminaci rizika intolerance, jelikož nejde o látku cizí.
Další variantu představuje výplň za pomoci kyseliny hyaluronové, přičemž se opět jedná o látku, která je tělu přirozená, proto je ji schopno dobře přijímat. Tento postup patří také mezi nechirurgickou metodu, což znamená nižší míru rizik a výskytu komplikací, a zkrácenou dobu rekonvalescence. Výsledný efekt je viditelný, a současně velmi přirozený.

Zvětšování rtů

Zvětšování rtů nabízíme prostřednictvím výplní kyseliny hyaluronové

Základem výplně je kyselina hyaluronová. Při jejím zavedení do hlubších vrstev kůže dochází k hydrataci, což znamená, že přípravek na sebe váže vlhkost a následně ji udržuje. Právě díky tomuto efektu získává tkáň větší objem, kůže se v této oblasti napíná a vrásky se vyhlazují.

Výhody metody:

 • omlazení díky syntéze kolagenových vláken
 • efekt kyprých plných rtů přetrvávající po dobu až jednoho roku
 • metoda je vhodná pro všechny věkové skupiny
 • není nutná dlouhá rekonvalescence, všechny negativní projevy odezní během několika dní

Jak vypadá vlastní ošetření:

Na základě vstupní prohlídky dermatolog navrhne objem aplikované výplně s ohledem na konečný požadovaný efekt. Postup je pro pacienta prakticky bezbolestný a nevyžaduje použití lokální anestezie, protože samotný přípravek již obsahuje anestetikum.
Účinek je patrný okamžitě, ale ještě během 24 hodin kyselina hyaluronová vstřebává vlhkost, a tak lze výsledný efekt zhodnotit až několik dní po zákroku. Přesáhne-li získaný objem očekávání, lze tento problém napravit tím, že se do místa zavede speciální enzym, který kyselinu hyaluronovou štěpí.
Přípravek se postupně vstřebává, výsledek přetrvává dlouhodobě – až v horizontu jednoho roku.
Zvětšení rtů touto metodou lze kombinovat s celou řadou estetických procedur, včetně hlubokého peelingu, aplikací botulotoxinu A apod.

Také by vás mohlo zajímat:
Korekce mimických vrásek
Softlifting
Plazmalifting
Laserová korekce jizev

Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou

 • 1,0 ml - od 7 600 Kč
* v ceně není zahrnuta aplikace anestetického krému EMLA 150-450 Kč
* při použití kanyly příplatek 200 Kč
Ceny závisí dle typu výplně (doporučí lékař), rozsahu a množství použitého materiálu.